ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Günümüzde yüksek binaların yaygınlaşması ile asansörle nakliyata olan talep de artmış oldu. Asansörlü nakliyat ile yüksek katlı bir binada veya giriş katında oturuyorsanız ya da merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlerden birinde iseniz eşya taşımanızı kolaylaştıracağız. Firmamızın profesyonel ekip çalışanları ve tecrübeleri ile asansörlü nakliyatınızı sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra firmamız olarak sizlere çoğu nakliyat firmasından farklı olarak var olan standartların çok üstünde bir taşımacılık imkânı sunmaktayız. Eşyalarınızı istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman sizlerin isteklerini yerine getirmek ve memnuniyetinizi en üst düzeyde tutacak ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınızı taşımaktır.

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Firmamız olarak öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle nakliye sırasında gelebilecek zararlardan korunmaları ve bir hasarla karşılaşmamaları için özenle paketleyerek sizlerin istediğin yere götürmek için taşımaya hazırlıyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesinden sonra asansörlü nakliyatta olması gerektiği gibi eşyalarınız asansörlerimiz ile aracımızın yanına doğru indiriyor ve yeni nesil geniş araçlarımıza yerleştiriyor, daha sonra da istediğiniz adrese doğru götürüyoruz. Eşyalarınız istediğiniz adrese ulaştığı zaman da isteğinize bağlı olarak kurulumları gerçekleştiriliyoruz ve eşyalarınız tamamen bizlere teslim ettiğiniz şekilde size geri teslim ediyoruz. Evinizi taşımadan önce ise çalışanlarımızın tecrübeleri ve içtenliği ile çıkabilecek tüm sorunlar hakkında sizleri bilgilendiriyor ve sizi mağdur etmiyoruz. Firmamız, tüm nakliye faaliyetlerinde de eşyalarınızı sigortalı bir şekilde ve uygun ambalaj malzemeleri seçerek paketler ve bu şekilde istediğiniz yere taşır.

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız asansörlü nakliyatı, şehir içi ve şehir dışı olmak üzere her yere hizmet sağlamaktadır. Kadıköy’de oturuyorsanız firmamız sizler için en kaliteli ve en hızlı hizmeti sağlar. İstanbul’da çoğunlukla yaşanan nakliye sorunlarıyla bu ilçemizde de karşılaşmaktayız. Asansörlü taşımacılık ile ilgili maalesef pek çok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak firmamızın kalitesi, tecrübesi ve özverisi ile bu sorunlarla karşılaşmaktan kurtulabilirsiniz. Son derece profesyonel ekip çalışanlarımız ile Kadıköy’den yeni evinize eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz şekilde yeni evinize taşıyabiliriz. Sizler de firmamızın hizmetinden yararlanmalı ve sorunsuz asansörlü nakliyatın keyfini çıkarmalısınız.