Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA

Hayatınızın hangi alanında, ne zaman eşya depolamaya ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Çok basit bir problem olarak görülse de ve insanların çoğu hemen halledilebilecek bir sorun olarak baksa da aslında depolama işlemi o kadar kolay değildir.
Örneğin yeni bir eve taşınacaksınız ve eşyalarınız yeni evinize sığmıyorsa, sizin için bu hizmeti verecek bir depolama şirketine ihtiyaç duyarsınız. İşini kaliteyle yapan ve hangi eşyanın nasıl paketleneceğini bilen bir ekiple çalıştığımız içi profesyonel hizmetler veren firmamız, sizin için en ideal depolama şirketidir. Relax Nakliyat adı altında yıllardır depolama hizmeti veren firmamız, zengin referanslara sahip olduğundan ve her yıl daha çok kişiye ulaştığından alanında uzman bir şirkettir.

EV EŞYASI DEPOLAMA

Relax Nakliyat olarak ofis taşımacılığından evden eve taşımacılığa, asansörlü nakliyattan şehirlerarası taşımacılığa kadar birçok hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Titizlik, özen ve profesyonellikle yürüttüğümüz bu hizmetlerimiz arasında en çok tercih edileni ise evden eve nakliyat.
Evden eve nakliyat, eşya depolama hizmetinin en çok kullanıldığı alandır. Çünkü insanlar en çok bu alanda depolama hizmetine ihtiyaç duyarlar. Bu nakliyat biçiminde firmamız, müşterilerimizin eski adreslerinden alınan eşyaları yeni adreslerine götürür ve bu nakliye işlemini yaparken gerekli prosedürlere uyarak eşyalara zarar gelmemesini sağlar. Özenle yaptığımız paketleme ve demontaj – montaj bu nakliyat biçiminin bel kemikleridir. Sırasıyla adımlar ise şöyledir;
Eşyaların yerlerinden çıkarılması ve paketlenmesi
Eşyaların, yeni adrese giden aracın içine yerleştirilmesi
Eşyaların yeni adrese taşınması
Yeni adreste montaj ve düzenleme aşaması

DEPOLAMA HAKKINDA

Relax Nakliyat olarak bu işi uzun zamandır severek ve özenle yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön plana koyarak çıktığımız bu yolda, eşyaya verdiğimiz önem sayesinde her gün daha ileriye gidiyoruz. Bu eşya depolama firmasında olması gereken tüm özelliklere sahip olduğumuz için de rakiplerimizin her zaman bir adım ilerisindeyiz. Sahip olduğumuz özellikler şunlardır;
Kurumsallık
Depolama işlemine dair belgeler ve fotoğraflar
Depo sözleşmesi
Rutubetsiz, ferah ve havadar ortamlarda depolama işlemi
İşine özen gösteren bir ekip
Taşınan eşyaların sigortalı olduğuna dair belge

Write a Message